Bavlněná látka květinová fialová | Tula Pink – Floral Reef – Friends & Anemones

Kód: PWTP265.ULTRAVIOLET
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
425 Kč / m
Skladem (4,25 m)

Bavlněná látka s podmořským motivem sasanek ve fialové barevnosti z kolekce Floral Reef od Tula Pink.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designová bavlněná látka Friends & Anemones z kolekce Floral Reef od Tula Pink přináší detailní ilustrativní motiv inspirovaný podmořským světem. Fialová barevnost Ultraviolet dodává látce výrazný, sytý a lehce magický vzhled.

Motiv mořských sasanek se krásně hodí do letních, hravých i tematických projektů. Látka vynikne v patchworku, taškách, polštářích i dekoracích a dobře se kombinuje s dalšími vzory z kolekce Floral Reef.

Materiál: 100% bavlna
Šíře: 110 cm
Kolekce: Floral Reef
Designér: Tula Pink
Výrobce: Free Spirit Fabrics
Vzor: Friends & Anemones
Barva: fialová

Doporučená péče: Prát na studený program, sušit na nízkou teplotu, v případě potřeby žehlit na mírnou teplotu, nebělit. Nevhodné pro dětské spací oděvy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
EAN: 884424435774

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola